BIOPURUS

Společnost BIOPURUS s.r.o. vznikla v roce 2013. Naše Historie přitom sahá až do roku 2002, kdy zahájila činnost  naše společnost BIOPURUS na Slovensku.  Za tu dobu jsme si vytvořili velký počet odběratelů , kteří jsou velmi spokojeni s našimi produkty a to nejen pro jejich velkou kvalitu , ale i přijatelnou cenu.  Mnoho klientů pochází i z ČR,  proto jsme se rozhodli založit společnost  i zde.
Zabýváme se výhradním dovozem Olejů lisovaných za studena a dalších BIO produktů.

Našim krédem je poskytovat zákazníkům velkou kvalitu za přijatelnou cenu . Oleje a produkty které  dovážíme pocházejí především z Rakouska a Německa.
Naše oleje obsahují cenné bioaktivní látky v té nejpřirozenější podobě. Proto je dokážou efektivně předávat pokožce. Uplatňují se také v péči o pokožku, vlasy a nehty. Panenské oleje mají zkrášlující, omlazující, hojivé a ozdravné účinky. Kokosový olej, má široké uplatnění v péči o pokožku, je skvělý i pro použití v kuchyni.  Jojobový olej má omlazující a regenerační působení změkčuje ztvrdlou kůži, hojí jizvy, napomáhá růstu řas a obočí.Olej z Červené řepy BIO 250ml

Olej z Červené řepy BIO 250ml

Jedinečný produkt, který  je vyráběn speciálně pro firmu BIOPURUS, žádná jiná firma ve světě nemá tento ani podobný produkt!

Olej lisovaný za studena ze semen. Olej je bez umělých konzervačních látek a umělých barviv. Skladování: skladujte na tmavém a chladném místě do 22 °C.Při nízké teplotě může být produkt zakalený případně ztuhlý, při pokojové teplotě se tento efekt ztratí.

Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců. Dávkování: vnitřně - ráno (nalačno) a večer (před spaním) jednu čajovou lžičku, studená kuchyně-podle chuti a množství jídla, venkovní použití - podle potřeby.

880 Kč

250ml (Skladem)

Objednání není povoleno
Bulgur pšeničný 500g BIO

36 Kč

Bulgur pšeničný 500g BIO

Detail
Jáhly 500g BIO

34 Kč

Jáhly 500g BIO

Detail
Karobový prášek tmavý 500g BIO

76 Kč

Karobový prášek tmavý 500g BIO

Detail
DÝNĚ NELOUPANÁ BIO

45 Kč

DÝNĚ NELOUPANÁ BIO

Detail

Vážení zákazníci, zboží, vystavené na těchto stránkách si můžete přijít zakoupit do kamenného obchodu v Chocni, momentálně nelze objednat přes e-shop. Uvedené ceny jsou orientační. Pokud budete chtít znát přesnou cenu nebo zboží objednat, volejte do obchodu 774 889 613. Děkujeme za pochopení a těšíme se na osobní návštěvu.

 

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.

 

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.